אודותינו

ברוכים הבאים לאתר שיתוף המידע והשיח הפתוח המקיף בישראל. האתר מהווה פלטפורמת שיתוף מידע לצד קיום וקידום דיונים ענייניים אשר פתוחים לרווחת הכלל, לחברי הקהילה ולרשת מנויי הניוזלטר של "שיח פתוח".

מטרת האתר הינה ליצור קהילה רחבה, איכותית ועניינית תוך שיתוף מידע ויצירת ערך המבוסס בעיקרו על תכנים שהועלו ע"י צוות העורכים שלנו לרבות חוות דעת של גולשים, ספקים ונותני שירותים ברחבי הרשת.  

בכל מה שקשור לנושאים אשר הוזכרו ברחבי אתר, האתר פתוח לרווחת הכלל במטרה לשמור על חופש הביטוי והיכולת להביע דעות שונות, שיתופיות, ביקורות בונות, חוכמת ההמונים וקבלת חוות דעת כללית בנושאים השונים לצד עריכת מידע במתכונת "וויקי" ברחבי האתר. יש לציין כי בהתאם לחופש הביטוי והגנת הפרט ברחבי הרשת במידה ותהיינה תגובות כאלו או אחרות אשר מפרות את מדיניות הקהילה ועשויות לגרום נזק כזה או אחר למי מהגולשים וחברי הקהילה למנהל הפורטל תהיינה היכולת למחוק את התגובה בהתאמה בהתאם לשיקול דעת ענייני אשר שומר על טובת הכלל.

בנוסף ובהתאם לנושא השיח הרלוונטי, ברחבי האתר עשוי להתפרסם מידע הנוגע לקופונים והנחות מרחבי הרשת לטובת ולרווחת כלל גולשי האתר, כמו כן לכל אחד ניתנת היכולת לצרף את הפרטים המלאים לרבות לינקים, קוד קופון, מידע על עדכון ומבצעים, שוברים והנחות מיוחדות בהתאמה.  אנו רוצים להודות לכם על שיתוף המידע הרלוונטי ועל תרומתכם לקידום פורטל שיח פתוח.  

מידע נוסף על מדיניות העלאת ושיתוף תכנים לרבות תגובות ופתיחת טופיקים חדשים, שיתוף מידע עדכני ועוד ניתן למצוא בעמוד "הוספת תגובות".

אם כך, מעוניינים לשתף במידע חדש או להוסיף תגובה? לחצו כאן

מעוניינים לשמוע על הצטרפות לקהילה של "שיח פתוח", על היתרונות, המבצעים והמידע הנוסף העומד לטובת חברי הקהילה בלבד? לחצו כאן

במידה ויש לכם רעיון חדש או שמצאתם פרט חסר כזה או אחר אשר עשוי לשפר את הפורטל ולתרום לחברי הקהילה לחצו כאן ועדכנו אותנו במסודר.

קהילת "שיח פתוח", הבית הכי חם ברשת לשיפור הידע בעולם הניולרנינג בישראל

 

 

דירוג ממוצע 5

תפריט נגישות

0
הוסף תגובה ותרום מהידע שלך ומנסיונך למידע בעמוד זהx